همه چیز درباره هیوندا

امداد خودرو آسیا » امداد خودرو » همه چیز درباره هیوندا

شرکت هیوندای موتوراز زمان عرضه پونی خود که با فناوری انحصاری خود توسعه یافته است، به عنوان پیشگام صنعت خودروسازی کره خدمت کرده است. در ادامه این مطلب از سایت امداد خودرو هیوندای با ما همراه باشید تا درد مورد برند هیوندا اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

شرکت هیوندای موتور به عنوان یک تولید کننده خودرو در سطح جهانی مطرح شده است که خودروهای برند خود را به بیش از 200 کشور صادر می کند. این شرکت مجهز به پایگاه های تولید خودرو در سراسر جهان است.

این شرکت با موفقیت در تولید انبوه وسایل نقلیه هیدروژنی برای اولین بار در جهان و راه اندازی  هیوندا GENESIS، یک برند رده بالاو پر طرفدار، بازار خودرو را گسترش می دهد.

خودروهای هیوندای در صنعت حمل و نقل, آینده را بر اساس پیشگام بودن درتولید خودروهای اتومات,  به جلو می برند.

فن آوری های این سازمان, به دنبال یافتن راه حل های بهتر برای بشریت, با دستیابی به نوآوری های تکنولوژیکی و با هدف “پیشرفت برای بشریت” است.

تقویت رقابت پذیری

از خودروساز پیشگام در کره تا پیشرو در صنعت خودرو در جهان

فروشندگان ثابت جهانی انواع خودروهای هیوندا موتور مانند مدل‌های آزرا، سوناتا، الانترا، توسان و سانتافه، همراه با مدل‌های متناسب با منطقه,مدلهایی که برای بازارهای مختلف مانند چین، اروپا، روسیه و غیره بهینه‌سازی شده‌اند، نظرات بسیار مثبتی را از مشتریان دریافت کرده‌اند.

امتناع از استراحت و پاسخگویی سریع به صنعت خودرو که به سرعت در حال تغییر است,باعث شده تا رهبری بازار حمل و نقل آینده را به عهده بگیرد.

بیشتر بخوانید  علت خروج دود سفید از اگزوز خودرو هیوندا چیست؟

پیشرو در صنعت حمل و نقل
از خودروساز پیشگام در کره تا پیشرو در صنعت خودرو در جهان

هیوندای موتور,با فناوری‌های سازگار با محیط‌ زیست در سطح جهانی را در آماده‌سازی برای تغییر خودروهای برقی, تضمین کرده است.

در سال 2013 تولید انبوه خودروی الکتریکی سلول سوختی هیدروژنی (FCEV)، توسان (ix35) را برای اولین بار در جهان آغاز کرد و تخصص خود را در این زمینه به اثبات رساند.

در سال 2018، این شرکت NEXO FCEV را راه اندازی کرد، یک خودروی الکتریکی سلول سوختی که می تواند با یک بار شارژ بیش از 580 کیلومتر را طی کند.

هیوندای موتور همچنین ثابت کرده است که در زمینه رانندگی اتوماتیک, پیشرو می باشد.

با خودروی الکتریکی اتودرایو  Ioniq که پس از تکمیل عملکرد خودرانندگی در شرایط واقعی جاده در ژانویه 2017، به استاندارد سطح 4 توسط انجمن مهندسین خودرو (SAE) دست یافت.

هیوندای موتور از طریق سرمایه گذاری فعال و همکاری با رهبران اطلاعات و ارتباطات جهانی (ICT) و موسسات تحقیقاتی مرتبط، نهایت تلاش خود را برای تضمین رقابت در حوزه های تجاری حمل و نقل آینده خواهد کرد. برای کلیه خدمات امداد خودرو هیوندا با ما در ارتباط باشید.

 

 

چه امتیازی می دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس با امداد خودرو