امداد خودرو آسیا سنتر در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو آسیا سنتر

تهرانپارس، خیابان وفادار شرقی، بعد ازدو راهی رهبرو بهشتی، پلاک 4 تعمیرگاه آسیاسنتر

امداد خودرو آسیا سنتر

امداد خودرو هیوندا در تهران

امداد خودرو آسیا سنتر » امداد خودرو هیوندا در تهران
امداد خودرو هیوندا

امداد خودرو هیوندا آسیا سنتر آماده خدمت رسانی شبانه روزی به مشتریان عزیز است. برای هر گونه مشکل خودروهای هیوندای در جاده و هر منطقه ای از تهران، می توانید با امداد خودرو هیوندا آسیا سنتر تماس بگیرید تا نیروهای ما در کم ترین زمان ممکن برای حل مشکل به موقعیت مکانی شما بیایند. همانطور که میدانید احتمال خرابی در هر گروهی از خودروها وجود دارد.

از طرفی بسیاری افراد به انواع خودروهای هیوندا علاقه دارند، لازم به ذکر است که خودروهای هیوندای، متشکل از انواع مختلفی از خودروها مانند سدان، هاچ‌بک، ون، کروس اوور، و سواری های الکتریکی می‌شود. در صورت بروز خطا، اتلاف سوخت، مشکل در باتری یا نیاز به کمک رانندگی، می‌توانید به امداد خودرو هیوندا مراجعه کنید.لازم به ذکر است خدمات امداد خودرو شامل یک سری خدماتی شامل کمک رسانی در محل و یا حمل خودرو به تعمیرگاه مجاز هیوندا می‌شود. این خدمات ممکن است شامل تعمیر مکانیکی در محل، سرویس باتری، تعویض لاستیک، یدک کشیدن خودرو و سایر خدمات مورد نیاز باشد.

شماره امداد خودرو هیوندا

دریافت خدمات امداد خودرو هیوندا به صورت شبانه روزی از طریق تماس با تلفن بالا میسر می باشد.

امداد خودرو هیوندا در تهران

مهم ترین فاکتوری که می تواند اعتبار و تعهد یک شرکت امداد خودرو معتبر را مشخص کند، امداد رسانی فوری است. بدون شک زمانی افراد به امداد خودرو هیوندا فوری شبانه روزی نیاز دارند که در شرایط خاص و اضطراری، با خودروی خود دچار مشکل شده باشند و نیاز باشد تا هرچه سریع تر این مشکل برطرف شود. پس از این که شما با شماره امداد خودرو 09121441224 تماس بگیرید، تیم حرفه ای از تعمیرکاران آسیا سنتر خود را در سریع ترین زمان ممکن به محل شما می رسانند و  بهترین کیفیت تعمیرات خودرو های هیوندا وکیا رابه مالکان خودرو ارایه می دهند..

محموعه امداد خودرو هیوندای آسیا سنتر در هر لحظه و هر شرایطی در کنار شما خواهدبود تا دیگر نگرانی بابت تعمیر خودرو های هیوندای خود در محل، نداشته باشید.

 

خدمات امداد خودرو برای انواع خودروهای هیوندا

امداد خودرو هیوندای برای کلیه خودروهای هیوندا ،  امدادرسانی شامل خدمات زیر را انجام می دهد:

مشاوره و راه اندازی تلفنی خودرو (پاسخگویی و مشاوره شبانه روزی جهت حل برخی از مشکلات فنی )

امداد رسانی فوری(انجام تعمیرات ساده و رفع ایرادات فنی سبک)

ارسال تعمیرکار سیار(جهت تعمیراتی که نیاز به متخصص دارد ولی در محل قابل تعمیر می باشد.)

تعمیر خودرو در محل(رفع نقص فنی خودرو بدون حمل و جابجایی)

انجام سرویس دوره ای(سرویس دوره ای خودرو درب منزل مالک)

حمل خودرو با یدک کش(در صورت رفع نشدن مشکل فنی ،خودرو به تعمیرگاه حمل می شود.)

امداد بنزین سیار (سوخت رسانی سریع به محل خودرو)

امداد باتری سیار (شارژ یا تعویض باتری در محل)

امداد سویِیچ سیار (باز کردن درب خودرو بدون سوییچ)

پنچرگیری و تعویض لاستیک در محل

امداد خودرو هییوندای آسیا سنتر ، آماده ارائه خدمات فوری می باشد.

 

شرکت خودروسازی هیوندای طیف گسترده ای از انواع خودرو ها عرضه کرده است که در جدول زیر به چند مورد از محبوب ترین آن ها در ایران اشاره کردیم.

 

امداد خودرو توسان هیوندای توسان 2018 هیوندای توسان 2017 هیوندای توسان 2016 هیوندا 2015
امداد خودرو هیوندا کوپه هیونئای کوپه 2013 سراتو کوپه 2016 کوپه fx هیوندای کوپه 2009
امداد خودرو هیوندای جنسیس هیوندا جنسیس 2010 هیوندای جنسیس 2011 هیوندا جنسیس 2012 هیوندای جنسیس 2013
امداد خودرو هیوندای سانتافه هیوندای 2007 هیوندا 2009 هیوندا 2010 تا 2013 هیوندای 2013 تا 2107
امداد خودرو سوناتا هیوندای سوناتا 2004 تا 2009 هیوندا سوناتا 2010 تا 2014 هیوندا سوناتا 2015 هیوندای سوناتا 2018
امداد خودرو آزرا هیوندا آزرا 2005 تا 2010 آزرا 2011 تا 2015 هیوندای آزرا 2016 هیوندا آزرا 2017

امداد خودرو هیوندای تهران

در سطح شهر تهران مرکز امداد خودرو هیوندای بسیار زیاد است. در صورت خرابی خودرو با مرکز خدمات امداد هیوندای تماس برقرار کنید سپس به تعمیرکاران سیارامداد خودرو هیوندا، علائم و نشانه های خرابی خودرو را به طور کامل شرح دهید تا امداد خودرو هیوندا اطلاعات دقیقی برای امدادرسانی فوری در اختیار داشته باشند.

همچنین، این امکان فراهم شده است که از طریق شرکت بیمه خودرویی خود نیز درخواست امداد خودرو را ارسال کنید. بسیاری از شرکت‌های بیمه خودرویی ،خدمات امداد خودرو را در پوشش خود قرار می‌دهند و به شما در مواقع اضطراری کمک می‌کنند.

مهم است که قبل از وقوع هرگونه مشکل، شماره تماس و اطلاعات مربوط به خدمات امداد خودرو هیوندای آسیا سنتر، را در دسترس داشته باشید تا در صورت لزوم بتوانید با ما تماس بگیرید و کمک لازم را دریافت کنید.

 

تعمیر و نگهداری هیوندا

تعمیر کار و مکانیک سیار خودرو هیوندا در تهران

توجه داشته باشید در بعضی از مواقع شما ممکن است با خرابی یا نقصی در خودرو مواجه شوید که در این زمان لازم است حرکت خودرو را به دلیل خرابی خودرو متوقف کنید. در چنین شرایطی اگر نیاز به تعمیر هینوندای داشتید، می توانید از خدمات امداد خودرو هیوندای در تهران استفاده کنید. در صورت خرابی خودروهای هیوندا، تعمیرکاران ما خیلی سریع خود را به موقعیت شما رسانده و اقدامات لازم را برای رفع مشکل خودرو، انجام می دهند.

اگر قصد دارید از خدمات مکانیک سیار هیوندا، استفاده کنید تنها کافیست که با مرکز خدمات مشتریان هیوندا در منطقه خود تماس بگیرید و درخواست خدمات مکانیک سیار را ثبت کنید. آن‌ها به شما اطلاعات دقیق‌تری درباره روش عملکرد، ساعات کاری و هزینه‌های مربوط به خدمات مکانیک سیار هیوندا ارائه خواهند کرد. امروزه این امکان فراهم شده است که از طریق اپلیکیشن یا پلتفرم های آنلاین از خدمات مکانیک سیار هیوندا استفاده کنید.

تعمیر خودرو هیوندا در محل

سرویس دوره ای خودرو هیوندای در تهران

همانطور که میدانید تمامی خودرو ها برای عملکرد بهتر در حین حرکت و ایمنی بالا تر نیاز به سرویس دوره ای نیز می باشند. لازم به ذکر است که سرویس های دوره ای بر اساس زمان یا فاصله‌ی طی شده از آخرین سرویس تعیین می‌شود.

اگر قصد دارید سرویس دوره‌ای خودرو هیوندا را در نمایندگی هیوندا یا مرکز خدمات مشتریان هیوندا انجام دهید ابتدا با ید با نمایندگی مجاز آن تماس حاصل کنید و برای انجام سرویس ها ی دوره ای خودرو خود یک زمان رزرو کنید. لازم به ذکر است بدانید که سرویس های دوره ای خودرو شامل موارد نیز می باشد و انجام هر گونه سرویس های زیر از نظر کارایی و هزینه‌های متفاوت می باشد. جهت اطلاع بیشتر در مورد سرویس دوره‌ای خودرو لازم است بدانید که شامل موارد زیر نیز می باشد.

 • تعویض روغن موتور و فیلتر روغن
 • تعویض فیلتر هوا و فیلتر سوخت
 • بررسی و تنظیم فشار هوا در لاستیک‌ها
 • بررسی و تعویض فرمان‌ها و تسمه‌ها
 • بررسی و تعویض سیستم ترمز و دیسک‌ها
 • بررسی و تعویض سیستم تعلیق و آماده‌سازی سیستم تعلیق برای فصل آینده
 • بررسی و تعویض سیستم تهویه و فیلتر هوای کابین
 • بررسی و تعویض سیستم ترمز و روانکارها
 • بررسی و تعویض سیستم روانکار و کمک‌های رانندگی
 • بررسی و تعویض سیستم الکتریکی و باتری

مدت زمان و فواصل میان هر سرویس دوره‌ای بر اساس دستورالعمل تولیدکننده و همچنین شرایط و استفاده از خودرو ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، مهم است که بر اساس دستورالعمل هیوندا و راهنمایی تولیدکننده، سرویس دوره‌ای را انجام دهید تا خودروی شما در بهترین شرایط نگهداری شود.

شماره تلفن امداد خودرو هیوندا در تهران

در هر ساعت شبانه روز و در هر نقطه ای تهران می توانید برای تعمیر خودرو در محل روی مجموعه ما حساب کنید. خرابی ناگهانی ماشین ها و ماندن در اتوبان قطعا یکی از اتفاقات بسیار ناخوشایند است که ممکن روزی برای هر یک از رانندگان پیش بیاید. اما با وجود امداد خودرو هیوندا، دیگر نگرانی بابت خرابی خودرو، تمام شدن بنزین، خرابی باطری و…. وجود ندارد. در صورتی که خودرو شما دچار مشکل شد می توانید با شماره تلفن امداد خودرو هیوندا 09121441224 تماس بگیرید. مجموعه پس از برقراری تماس شما در اسرع وقت تیم خود را به محل شما اعزام می کند.

امداد خودرو هیوندا شبانه روزی در تهران

امداد خودرو هیوندا آماده خدمت رسانی به صورت شبانه روزی است. خدمات مختلف امداد خودرو اعم از تعمیر خودرو در محل، پنچرگیری سیار، امداد قفل سوییچ هیوندا و….. در هر ساعت از شبانه روز به مراجعین عزیز ارائه می گرد. فرقی نمی کند که در چه زمانی به امداد خودرو هیوندا نیاز داشته باشید، تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کلیه خدمات امدادی خودرو با استفاده از جدیدترین تجهیزات و روش های جدید ارائه می شود. با اعتماد به مجموعه ما می توانید خیالی آسوده بابت تعمیر و سلامت خودرو در هر شرایطی داشته باشید. تعمیر خودرو هیوندا شبانه روزی به صورت ضمانتی انجام شده و پس از آن یک فاکتور رسمی به شما ارائه می شود.

باطریساز سیار هیوندا در تهران

باطری به باطری سیار در تهران از دیگر خدمات امداد خودرو است. از آنجایی که برق خودرو یا الکتریکی خودرو مربوط به خدمات باطری سازی می باشد. گاها ممکن است خودرو شما استارت نخورد یا برقی پشت آمپر وجود ندارد در این زمان باید از باطری ساز سایر کمک بگیرید هم چنین در موارد زیر از باطری ساز سیار جهت ارائه خدمات زیر کمک بگیرید.

 • ضعف باتری: اگر با خودروی هیوندا خود راه‌اندازی نتوانید کنید و سیستم روشن شدن موتور ضعیف است، ممکن است باطری خودرو ضعیف شده یا به صورت کامل تخلیه شده باشد. در این مواقع، نیاز به باطری سازی یا جابجایی باطری دارید.
 • خرابی ناگهانی باطری خودرو : خرابی باطری خودرو ها یکی از مشکلات جدی بوده که باعث شده تا خودرو ، دیگر قادر به حرکت نباشد. در چنین شرایطی رساندن خودرو ها به باطریسازی ها غیر ممکن است. اما خدمات باطریسازی سیار امداد خودرو هیوندا می تواند بهترین راه حل برای رفع این مشکل باشد.
 • علائم ضعیف شدن باطری: اگر خودرو هیوندا شما در طول رانندگی دچار مشکلاتی مانند برق‌کشی، نورهای ضعیف، سیستم‌های الکتریکی ناپایدار و یا کار نکردن ترمزهای الکتریکی می‌شود، ممکن است باطری شما نیاز به سرویس و چک کردن باطری داشته باشد.

تعمیرکار هیوندای در تهران

تمامی خودروهای هیوندا، از خودروهای لوکس بوده که معمولا ساختار موتور آن ها پیچیده است. از این رو اگر به تعمیر خودرو هیوندای در محل نیاز داشتید، بهتر است از تعمیرکاران امداد خودرو هیوندای آسیا سنتر کمک بگیرید. از جمله وظایف اصلی تعمیرکار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عیب یابی خودرو
 • مشاوره به مشتری جهت تعمیر یا تعویض قطعات خودرو
 • برآورد قیمت تعمیر قطعات و تعمیر خودرو
 • تعویض قطعات و تعمیر خودرو هیوندای
 • تست سلامت خودرو پس از تعمیرات

 

هزینه امداد خودرو هیوندا در تهران

برای بسیاری از افراد هزینه امداد خودرو هیوندا از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد. ناگفته نماند که هزینه امدادرسانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. البته هزینه های امداد خودرو توسط نمایندگی ها و اتحادیه ، قیمت گذاری می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه خدماتی امداد خودرو هیوندا به موارد زیر توجه کنید.

 • هزینه برای ارسال و حضور پرسنل امداد خودرو در محل
 • هزینه بررسی و تشخیص مشکل خودرو
 • هزینه برای انجام تعمیرات فوری یا موقتی در محل
 • هزینه قطعات یدکی و موارد مصرفی
 • هزینه‌های مربوط به بکارگیری تجهیزات و ابزارهای لازم برای تعمیرات

توصیه میکنیم اگر قصد دارید هزینه امداد خودرو هیوندا را بدانید پس از درخواست امداد خودرو با نمایندگی های آن تماس بگیرید و از جزئیات هزینه و شرایط به طور کامل آگاه باشید. همچنین، ممکن است در صورت عضویت در برنامه‌های امداد خودروی هیوندا یا برخی گارانتی های خدمات پس از فروش، هزینه‌های امداد خودرو  در برخی از موارد را پوشش دهند.

تعمیر خودرو هیوندا در محل در شرق تهران

اگر تصمیم دارید خودرو هیوندای را درمحل تعمیر کنید می توانید با تماس به نمایندگی ها، درخواست تعمیرکار کنید، ناگفته نماند که تمامی نمایندگی های مجاز دارای نیروهای متخصص و ماهر در این زمینه می باشند. نکته دیگری که برای بسیاری افراد حائز اهمیت می باشد، هزینه تعمیر خودرو در محل در تهران  می باشد. در واقع هزینه آن به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد از جمله می توان به بسته نوع خدمات، محل قرارگیری خودرو، مدل و سال ساخت آن، هزینه قطعات یدکی و موارد دیگر اشاره نمود.

برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر خودرو در محل، بهتر است با نمایندگی هیوندا در منطقه خود یا شرکت‌های خدمات امدادرسانی  مستقل محلی تماس بگیرید و جزئیات را مشاوره کنید. در برخی موارد، هزینه تعمیر خودرو در محل شامل موارد زیر می‌شود:

 1. هزینه برای فرستادن تکنسین به محل خودرو
 2. هزینه بررسی و تشخیص مشکل در محل
 3. هزینه تعمیر و نگهداری خودرو در محل
 4. هزینه قطعات یدکی و مواد مصرفی
 5. هزینه‌های مربوط به تجهیزات و ابزارهای لازم برای تعمیر در محل

مزایا استفاده از خدمات امداد خودرو هیوندای آسیا سنتر در تهران

آسیا سنتر به صورت شبانه روزی کلیه خدمات امداد خودرو هیوندای را در سراسر تهران ارائه می دهد. برای اقدامات تخصصی نظیر تعمیر گیربکس هیوندای، تعمیر موتور و سایر بخش های خودرو های هیوندا تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید. از جمله مزایا استفاده از امداد خودرو هیوندای در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعویض قطعات خودرو اصلی: با اعتماد به مجموعه ما خیال شما بابت تعویض لوازم یدکی اصل و کارخانه ای راحت خواهد بود. ما برای تمامی قطعات تعویضی ضمانت نامه ارائه داده و همچنین شما را از بابت اورجینال بودن محصولات مطمئن می کنیم.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه ها: امداد خودرو شبانه روزی هیوندای، خدمات مکانیک سیار هیوندا در تهران را به شکل تخصصی ارائه می دهد. این باعث شده تا شما دیگر زمان و هزینه خود را برای رساندن خودرو به تعمیرگاه صرف نکنید.
 • عدم باطل شدن گارانتی خودرو: شاید این موضوع را ندانید اما استفاده از قطعات غیر فابریک برای تعمیر خودروهای هیوندای باعث شده تا گارانتی آن ها باطل شود. اما مجموعه ما با استفاده از قطعات فابریک و اوریجینال، از باطل شدن گارانتی خودروی شما، جلوگیری می کند.
 • تعمیر و سرویس خودرو توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص: مزایا ی دیگری که در خصوص خدمات امداد خودرو باید به آن اشاره کنیم، تعمیرات خودرو ها ،توسط حرفه ای ترین افراد است. آسیا سنتر دارای تیمی متعهد و متخصص از تعمیرکاران خودرو را می باشد که به شکل حرفه ای و در کم ترین زمان ممکن خودروی شما را در محل تعمیر می کنند.

امداد خودرو هیوندا در تهرانپارس

برای دریافت امداد خودرو هیوندا در منطقه تهرانپارس، شما می‌توانید از خدمات نمایندگی هیوندا یا تعمیرگاه شبانه روزی هیوندا مستقل در این منطقه استفاده کنید. این خدمات عموماً شامل فرستادن تکنسین‌های ماهر به محل خودروتان برای ارائه خدمات تعمیر و امداد خودرو است. در تهرانپارس، نمایندگی هیوندا و شرکت‌های خدماتی مستقل ممکن است در دسترس باشند. برای دریافت اطلاعات دقیق درباره امداد خودرو هیوندا در تهرانپارس و شرایط خدمات، می‌توانید از سه روش‌های زیر استفاده کنید:

 • تماس تلفنی با نمایندگی هیوندا: با تماس به شماره تلفن نمایندگی هیوندا در تهرانپارس، می‌توانید اطلاعات درباره امداد خودرو را دریافت کنید و درخواست خدمات را اعلام کنید.
 • استفاده از اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها: برخی نمایندگی‌ها و شرکت‌های خدماتی مستقل، اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها را برای ارائه خدمات امداد خودرو دارند. از طریق این اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها می‌توانید درخواست خدمات را ثبت کنید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 • مراجعه حضوری: در صورتی که نمایندگی هیوندا یا شرکت خدماتی مستقل در تهرانپارس واقع شده است، می‌توانید به صورت حضوری به محل آن‌ها مراجعه کنید و درخواست خدمات را اعلام کنید.

امداد خودرو هیوندا در تهراپارس

تعمیر انواع خودرو هیوندا در تهران

از آنجایی که تعمیرات انواع خودرو خودرو شامل تعمیرات و خدمات مختلفی نیز می باشد. لازم است بدانید که هیوندا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروها در جهان است و مدل‌های گوناگونی در انواع خودروها تولید می‌کند. از جمله می توان به خودرو هایی مانند آزارا، انواع سانتافه ها، اکسنت، النترا و… اشاره نمود. همانطور که بیان کردیم که تعمیرات خودرو هیوندا شامل خدمات متنوعی می باشد که به شرح زیر می باشد.

 • تعمیرات مکانیکی: شامل تعمیرات موتور، سیستم ترمز، سیستم تعلیق، جعبه‌دنده، سیستم تهویه و سایر اجزای مکانیکی خودرو است.
 • تعمیرات برقی و الکترونیکی: شامل تعمیرات سیستم روشنایی، سیستم صوتی و مولتی‌مدیا، سیستم‌های ایمنی و کنترلی مانند ABS و ESP، سیستم‌های امنیتی و سایر اجزای الکترونیکی خودرو است.
 • تعمیرات بدنه و رنگ: شامل تعمیرات ضربه، رنگ و بوم، جوشکاری و تعمیرات سایر قطعات بدنه خودرو است.
 • تعمیرات لوازم جانبی: شامل تعمیرات سیستم‌های تهویه، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، سیستم‌های تهویه خودرو و سایر لوازم جانبی است.

امداد خودرو انواع خودروهای هیوندا

نتیجه گیری امداد خودرو هیوندا در تهران

با توجه به نکاتی که در مقاله درباره امداد خودرو هیوندا بیان شد، پی بردیم این امکان فراهم شده که خودرو شما در هر مکانی که خراب شده باشد می توانید با تماس به نمایندگی ها، درخواست تعمیر کار کنید.

هم چنین هزینه امداد خودرو بستگی به نوع خرابی و برند سال خودرو نیز دارد. امداد خودرو آسیا سنتر علاوه بر ارائه خدمات امدادی برای خودروهای هیوندا به عنوان امداد خودرو مزدا، امداد خودرویی تویوتا، بنز و امداد خودرو بی ام و نیز فعالیت می کند.

سوالات متداول امداد خودرو هیوندا در تهران

 1. هزینه امداد خودرو هیوندا به چه عواملی بستگی دارد؟
  باید بگوییم که هزینه آن به نوع خرابی، سال ساخت و برند خودرو نیز بستگی دارد.
 2. انواع تعمیر خودرو هیوندا شامل چیست؟
  انواع تعمیر خودرو شامل مکانیکی، تعمیرات برقی، بدنه و تعمیرات لوازم جانبی می باشد.
 3. امداد خودرو هیوندا چه خدماتی را ارائه می دهد؟

کلیه خدمات امداد خودرو نظیر حمل خودرو با یدک کش، تعمیر هیوندا در محل، باطریساز سیار، سوخت رسانی سیار و سرویس موتور خودرو را ارائه می دهد.

seachfan 23
هیوندای
seachfan 23
هیوندا

 

Phone icon
تماس با امداد خودرو