tyta in size logo min 100x70 1

امداد خودروی شبانه روزی تویوتا

hyundai in size logo min 100x70 1

امداد خودروی شبانه روزی هیوندای

hyundai in size logo min 100x70 1

امداد خودروی شبانه روزی هیوندای

tyta in size logo min 100x70 1

امداد خودروی شبانه روزی تویوتا

خدمات امداد خودروی شبانه روزی امداد خودرو هیوندای

ضمانت ۶ ماهه و چکاپ فصلی رایگان

خودرو خود را به ما بسپارید و خیال خود را راحت کنید

تعمیرات سیار خودرو

تعمیر و راه اندازی انواع خودرو در محل شما با لوازم جانبی

سرعت در انجام خدمات

زمان رسیدن به امدادخواه کمتر از 30 دقیقه

اعزام تعمیر کار دوره دیده خانم

برای راحتی و آسایش بانوان

مشاهده آنلاین تمامی مراحل تعمیر خودرو

در صورت عدم حضور مالک در تعمیرگاه به صورت آنلاین تمامی موارد ضبط می شود

استفاده از لوازم اورجینال

تمامی لوازم مصرفی در تعمیرگاه مرکزی طبق شماره شاسی خودرو تهیه شده است

نظرات مشتریان امداد خودرو

امداد خودرو هیوندا در تهران

امداد خودرو هیوندا آسیا سنتر آماده خدمت رسانی شبانه روزی به مشتریان عزیز است. همانطور که میدانید احتمال خرابی در هر گروهی از خودروها  وجود دارد. از طرفی بسیاری افراد به انواع خودروهای هیوندا علاقه دارند، ناگفته نماند که  خودروهای هیوندای، شامل انواع مختلفی از خودروها مانند سدان، هاچ‌بک، ون، کروس اوور، و سواری های الکتریکی می‌شود. در صورت بروز خطا، اتلاف سوخت، مشکل در باتری یا نیاز به کمک رانندگی، می‌توانید به امداد خودرو هیوندا مراجعه کنید.

اگر قصد دارید از خدمات امداد خودرو هیوندای استفاده کنید، ممی بایستسی با مرکز خدمات مشتریان هیوندا در کشور خود تماس حاصل کنید، توصیه می کنیم . معمولا شماره تماس مرکز خدمات هیوندا در کشورهای مختلف در دفترچه راهنمای خودرو و یا در وب‌سایت رسمی هیوندا قابل دسترسی است.

امداد خودرو تویوتا در تهران

همانطور که میدانید خودرو های تویوتا یکی از بهترین خودرو های جهان می باشد و لازم به ذکر است بدانید که این خودرو ها از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. از آنجایی که بسیاری از هم وطنانمان از این خودرو استفاده می کنند لازم است برای خرابی یا نقض فنی آن به امداد خودرو تویوتا در تهران مراجعه کنند. در این زمان می توانید با کارشناسان امداد خودرو تویوتا تماس حاصل کنید و علائم خرابی خودرو را به متخصص فنی خودرو نیز گزارش دهید.

شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که خودرو شما در محل زندگی یا محل کارتان خراب شده باشد، که در این زمان می توانید از تعمیرکار یا مکانیک سیار استفاده کنید. باید توجه داشته باشید زمانی که با مکانیک سیار تویوتا برای تعمیر در محل تماس می گیرید باید حتما علائم خودرو یا نقض فنی را به وی گزارش دهید تا تعمیرکار به محل شما می‌آیند و خودرو را تعمیر می‌کنند. این تعمیرکاران و مکانیک‌ها مجهز به ابزار و تجهیزات لازم برای تعمیر خودروهای تویوتا هستند و دارای آموزش‌های لازم برای انجام تعمیرات مربوط به این برند هستند. هم چنین برای حل مشکل فنی خودرو می توانید به تعمیر گاه شبانه روزی تویوتا در تهران به صورت حضوری مراجعه کنید.

آخرین مقالات امداد خودرو هیوندای و تویوتا

نشانه خرابی موتور هیوندا

نشانه خرابی موتور هیوندا

نشانه خرابی موتور هیوندا چیست؟ خراب شدن موتور هیوندا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای تشخیص دقیق و رفع

چه امتیازی می دهید؟
Phone icon
تماس با امداد خودرو