امداد خودرو آسیا سنتر در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو آسیا سنتر

تهرانپارس، خیابان وفادار شرقی، بعد ازدو راهی رهبرو بهشتی، پلاک 4 تعمیرگاه آسیاسنتر

امداد خودرو آسیا سنتر

مکانیک سیار در تهران

امداد خودرو آسیا سنتر » امداد خودرو » مکانیک سیار در تهران
مکانیک سیار در تهران

در صورتی که نیاز به اعزام مکانیک سیار دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. به طور مسلم خراب شدن ماشین در راه تنها می تواند یک کابوس وحشتناک باشد که همه صاحبان خودرو اغلب با چنین مشکلاتی اعم از خراب شدن خودرو در طول مسیر روبه رو هستند. اما اینکه یک تعمیرکار سیار را پیدا کنید که به صورت حرفه ای ماشین را در طول مسیر در کمترین زمان به خوبی تعمیر کند و البته هزینه منصفانه ای نیز بابت تعمیر خودرو بگیرد کار آسانی نیست.

باتوجه به شرایط سختی که شما در طول مسیر با خراب شدن خودرو پیدا می کنید و البته نیاز به تعمیر کاری سیار دارید برخی از افراد سودجو با اراده قطعات بی کیفیت و قیمت بالا سعی در فریب شما را دارند. اما باتوجه به پیشرفت تکنولوژی دست چنین افراد سودجو و کلاهربرداری کوتاه شده است به این دلیل که تعمیر خودرو آنلاین و دسترسی داشتن به تعمیرکاران متخصص و کاربلد این مشکل را حل کرده است. شما در صورت خراب شدن خودرو خود می توانید با تماس برقرار کردن با این سیستم در کمترین زمان از خدمات تعمیرکاران بهره مند شوید. اعزام مکانیک سیار بعد از ثبت مشکل خودرو شما به محلی که در ان قرار دارید صورت می گیرد و اقدامات لازم برای تعمیر کردن خودرو توسط تعمیرکار انجام می گیرد.

شماره تماس مکانیک سیار در تهران 

 

اعزام مکانیک سیار در تهران در کمترین زمان

امداد خودرو باتوجه نیاز مشتریان خود به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده است تماس برقرار کنید. اعزام مکانیک سیار در کمترین زمان به محلی که حضور دارید از خدمات ویژه امداد خودررو است. افرادی که به محل حضور پیدا می کنند تجهیزات لازم برای تعمیر خودرو را نیز با خود به همراه دارند و همه تلاش خود را برای تعمیر خودرو بکار می گیرند. تعمیرکاران متخصص و کاربلد در زمینه تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی نیز تبحر دارند و به راحتی با در اختیار داشتن قطعات نو می توانند قطعات خراب را با قطعات سالم تعویض کنند. بنابراین شما بدون هیچ نگرانی از خراب شدن خودرو خود در طول مسیر می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به مسافرت برید به این دلیل که در صورت خراب شدن خودرو با تماس گرفتن با امداد خودرو در کمترین زمان اعزام مکانیک در مکانی که حضور دارید انجام می شود. مکانیک سیار خودرو در همه حال در کنار شما خواهد بود و در کمترین زمان خودش را به شما خواهد رساند.

به طور وعمول در زمان خراب شدن خودرو در مکانی که دسترسی به تعمیرکار نیست تنها به این فکر خواهید بود که خودرو خود را بکسل کنید تا به اولین تعمیرگاه برسید اما به جای پرداخت هزینه های حمل خودرو به اولین تعمیرگاه خودرو در شهر می توایند به مجموعه امداد خودرو سیار اعتماد کنید. اعزام مکانیک سیار به خوبی خودرو شما را عیب یابی خواهد کرد و با صرفه جویی در هزینه و وقت شما می تواند در کمترین زمان خودرو شما را تعمیر کند.

 

 

 

اعزام مکانیک سیار
تعمیر کار سیار خودرو در تهران

برای بهره مندی از سایر خدمات امداد خودرو کلیک کنید

 

خدمات امدادی خودرو با اعزام مکانیک سیار در شرق تهران 

برای رانندگانی که دچار مشکلات فنی خودرو شده اند و در طول مسیر ماشینشان متوقف شده و نیاز شدیدی به تعمیرکار خودرو دارند خدمات زیادی را با اعزام مکانیک سیار انجام می دهد. این خدمات عبارت اند از:

تعمیرکار اعزامی به محل خودرو دارای امکانات و تجهیزات کافی است و در زمانی که در محل حضور پیدا می کند خودرو را بررسی کرده و عیب یابی می کند. خدمات تعمیرکار در مواردی همچون تعمیر موتور، سیستم ترمز، سیستم تعلیق،  جعبه دنده و همچنین سایر قطعات خودرو است.

خدماتی جانبی تعمیرکار خودرو در محل نیز شامل تعویض باطری، لاستیک، روغن و فیلترهای خودرو،تعمیر سیستم الکتریکی، تعمیر سیستم تهویه و همچنین تعویض شیشه شکسته و …. است.

عیب یابی و رفع مشکلات خودرو ، تعویض اجزای خودرو و تعمیرات سریع نیز از خدمات اورژانسی تعمیرکار اعزامی خواهد بود.

مشاوره فنی مشکلات خودرو نیز از دیگر خدمات تعمیرکار اعزامی خودرو در محل است که رانندگان را از وجود مشکلات فنی خودرو آگاه می کند و به آنها مشاوره می دهد تا با رعایت کردن برخی از نکات بتوانند به خوبی از خودروی خود مراقبت کنند.

خدمات مکانیک سیار
انواع خدمات مکانیک سیار در شرق تهران

ویژگی های مکانیک سیار خودرو در تهران 

تیم فنی و روابط آنها در واقع نشان از ارزش و اعتبار یک مجموعه است. بنابراین یک مکانیم سیار باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد.

  • یک تعمیرکار باید نسبت به تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی تسلط داشته باشد.
  • عیب یابی و دیاگ زنی خودرو را به طور کامل بلد باشد.
  • تعمیرات خودرو را در کمترین زمان با سرعت بالا انجام دهد.
  • از همه مهمتر اینکه خوش اخلاق و خوش رو باشد و بتواند با مشتریان ارتباط خوبی برقرار کند.
  • برای اینکه خودرو را به خوبی تعمیر کند همه تجهیزات لازم و مورد نیاز را با خود به همراه داشته باشد.
  • در زمان تعویض قطعات از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده کند.

در صورت نیاز به خدمات امدادیی هیوندا کلیک کنید.

 

سخن پایانی

با توسعه و گسترش پیدا کردن خودروها و همچنین تقاضای بالا برای خرید و استفاده از خودرو، امداد خودرو به عنوان یکی از موارد ضروری است  که به عنوان ارزنده ترین خدمات در سطح جهان شناخته شده است. کسب مجوزهای لازم و همچنین وجود تجهیزات عالی در کنار تعمیرکاران حرفه ای از ویژگی های برجسته امداد خودرو است. بنابراین در هر کجا و در هر زمان که با مشکلات فنی خودرو مواجه شدید نیاز به هیچ نگرانی نیست بلکه با تماس گرفتن با این مجموعه می توانید از خدمات تعمیرکاران در محلی که حضور دارید بهره مند شوید. اعزام مکانیک سیار به خوبی خودرو شما را عیب یابی خواهد کرد و با صرفه جویی در هزینه و وقت شما می تواند در کمترین زمان خودرو شما را تعمیر کند. مجموعه ما کلیه خدمات امداد خودرو تویوتا، مزدا، امداد خودرو بنز و هیوندا را با کیفیت بالا به ساکنین تهران ارائه می دهد. شما می توانید برای تعمیر یا سرویس دوره ای خودرو های خارجی با مجموعه ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1-عوامل موثر بر قیمت تعمیر خودرو کدامند؟

تعیین تعمیر قیمت خودرو کار ساده ای نیست بلکه به قطعات با گارانتی و اجرت تعمیر بستگی دارد. اعزام تعمیر کار در محل خدمات تعمیر خودرو را به بهترین شکل انجام می دهد که قیمت تعمیر خودرو منصفانه براساس نرخ اتحادیه صنف است.

2-آیا نشت روغن در ترمز خطر جانی را به همراه دارد؟

نشت روغن دلایل زیادی دارد که البته در برخی از موارد نشان از عدم کارکرد صحیح سیستم ترمز است. در صورت کم توجهی و عدم تعمیر چنین مشکلی در خودرو  خطر جانی را به وجود می آورد.

3-مهمترین مزیت اعزام مکانیک سیار در محل چیست؟

یکی از مهمرین مزیت تعمیرکار به محل مورد نظر ، تعمیر فوری خودرو است بدون اینکه نیاز باشد آن را به اولین تعمیرکاری برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس با امداد خودرو