امداد خودرو آسیا سنتر در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو آسیا سنتر

تهرانپارس، خیابان وفادار شرقی، بعد ازدو راهی رهبرو بهشتی، پلاک 4 تعمیرگاه آسیاسنتر

امداد خودرو آسیا سنتر

باطریساز سیار در تهران

امداد خودرو آسیا سنتر » امداد خودرو » باطریساز سیار در تهران
باطریساز سیار در تهران

باطری سیار از خدمات ویژه امداد خودرو آسیا سنتر است. اگر نگران خراب شدن خودروی خود در محل هستید و با مشکلاتی از قبیل استارت نخوردن باطری یا به سرقت رفتن باطری مواجه شدید جای هیچ نگرانی نیست بلکه امداد باطری سیار با خدماتی از قبیل فروش باطری، نصب و همچنین تست باطری در محل در خدمت شما است.امداد باطری یکی از خدمات جدید است که به صورت شبانه روزی در دسترس شما قرار دارد. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل در خودرو می توانید با تماس برقرار کردن با امداد باطری سیار می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید. ما در ادامه برخی از روش های که می توان تا رسیدن امداد باطری سیار برای روشن کردن باطری را انجام داد بیان می کنیم.

شماره تماس باطری سیار در تهران

 

باطری به باطری کردن خودرو

اغلب برای همه صاحبان خودرو این اتفاق می افتد که یک روز صبح با سوار شدن در خودرو سریع به سراغ استارت زدن خودرو بروند اما غافل از اینکه باطری استارت نمی خورد. یا اینکه در صورت نبود برق در خودرو، باطری نیز همچنان ثابت بماند و استارت نخورد. بنابراین با استارت نخوردن باطری می توان فهمید که مشکل روش نشدن خودرو به دلیل خراب شدن باطری است. بنابراین برای رفع چنین مشکلی اولین کاری که به نظرتان می رسد باطری به باطری کردن خودرو است. در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد که به چه شکل می توان باطری به باطری کردن را به بهترین شکل انجام داد.

بهترین روش تعمیر باطری خودرو

بهترین روش برای انجام باطری به باطری کردن خودرو

روش باطری با باطری کردن خودرو را می توان با استفاده از کابل های مخصوص انجام داد در واقع این روش یکی از آسان ترین روش در رفع مشکل باطری خودررو می باشد. کابل های مخصوصی برای این کار وجود دارد که به آن کابل جوشکاری نیز گفته می شود.

در زمان باطری به باطری کردن خودرو باید به این نکته دقت داشته باشید که از به هم زدن دو سر کابل به یکدیگر و جرقه زدن دوری کنید و البته در زمان باطری به باطری کردن خودرو نیز باید قطب های منفی را بهم متصل کنید و قطب های مثبت را نیز  به هم وصل کنید. بنابراین برای باطری به باطری کردن خودرو باید از یک خودروی دیگر در این رابطه کمک بگیرید. اما نکته ای که در این قسمت حائز اهمیت است این بوده که برای کمک گرفتن از خودرو دوم باید در ابتدا خودرو را خاموش کرد و سپس کابل های مرتبط را وصل کنید.

البته اگر باطری شما خراب شده و استارت نمی خورد و از طرفی کابل های مخصوص باطری به باطری کردن نیز در اختیار ندارید ما از امداد باطری سیار کمک بگیرید.  با توجه به این امر نگران استارت نخوردن باطری خودرویتان نباشید شما در هر مکانی که حضور داشته باشید در صورت خراب شدن و استارت نخوردن باطری می توانید از امداد باطری سیار کمک بگیرید. امدادگران در کمترین زمان در مکانی که شما هستید حضور پیدا می کنند و با بررسی کردن باطری در صورت نیاز اقدام به باطری باطری کردن خودرو می کنند. البته اگر نیاز به باطری جدید باشد امدادگران باز هم در خدمت شما خواهند بود و باطری نو را جایگزین باطری خراب خودرو خواهند کرد.

 

باطری به باطری در تهران
باطری به باطری خودروهای خارجی

 

برای بهره مندی از سایر خدمات امداد خودرو کلیک کنید

 

خدمات امداد باطری سیار در تهران 

شما با تماس گرفتن با امداد باتری می توانید از بابت استارت نخوردن و روشن نشدن باطری خودرو دیگر نگران نباشید چراکه امداد باطری دارای خدمات متنوعی است که در طول مسیر حرکت می تواند شما را یاری دهد.

از خدمات امداد باطری سیار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • ارسال و نصب رایگان باطری
  • بررسی باطری خودرو به کمک کارشناسان سیستم سلامت خودرو
  • فروش باطری اصلی خودرو
  • انتخاب باطری برند ایرانی و خارجی
  • قیمت مناسب باطری
  • دریافت هزینه پس از نصب باطری در محلی که حضور دارید
  • خرید باطری در همه ساعات از شبانه روز

باتوجه به ترافیک و تردد خودرو در طول مسیر حرکت برای صرفه جویی در زمان و هزینه استفاده از خدمات امداد باطری سیار بهترین راه حل برای مشکلات باطری خودرو است. بنابراین در هر زمان و کانی که با مشکل استارت نخوردن و روشن نشدن باطری ماشین خود مواجه شدید تنها راه تماس گرفتن با امداد باطری سیار است. سبد کالای امداد باطری پر از انواع باطری ها بنابراین دامنه انتخاب شما وسیع است و شما می توانید در میان انواع برندهای ایرانی و خارجی باطری با قیمت مناسب باطری را خریداری کنید. مجموعه ما کلیه خدمات امداد خودرو بنز، هیوندا، بی ام و، مزدا و امداد خودرو تویوتا را به صورت تخصصی به ساکنین تهران ارائه می دهد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

در صورت نیاز به خدمات امدادی هیوندا کلیک کنید.

 

قیمت باطری ماشین در امداد باطری سیار تهران

به طور مسلم در صورت بروز مشکل در ماشین اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این هست که چطور باید مشکل روشن نشدن خودرو را حل کرد. باطری ماشین نیز مانند سایر قطعات موجود در خودرو به هر دلیلی خراب می شود. باتوجه به اینکه باطری خودرو در عملکرد و روشن شدن خودرو نقش بسزایی دارد بنابراین در صورت خراب شدن آن باید به فکر راه چاره ای بود. بنابراین برای روشن کردن ماشین در هر مکانی که هستید به خدمات امداد باطری سیار نیاز پیدا خواهید کرد. در صورت خراب بودن باطری، باطری نو به جای آن در ماشین قرار می گیرد و البته از بابت قیمت باطری نیز نگران نباشید چراکه قیمت باطری در امداد باطری سیار مناسب است.

 

سخن پایانی باطریساز سیار در تهران

خدمات امداد باطری سیار در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا در صورت کوچکترین مشکل شما را یاری کند. بنابراین اگر در مکانی هستید که به علت استارت نخوردن باطری خودروی شما از حرکت بازایستاده می توانید با تماس گرفتن با این مجموعه از خدمات امداد باطری بهره مند شوید. برای دریافت خدمات امداد خودرو کرمان موتور در تهران، امداد خودرو هیوندای، بنز، مزدا، امداد خودرو کیا و کلیه خودروهای وارداتی با ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول باطریساز سیار در تهران

1-عمر مفید یک باطری خودرو چقدر است؟

یک باطری خودرو به طور معمول حدود 2 سال یا 40000 کیلومتر است.با این وجود به محض تمام شدن هر کدام از این موارد به طور مسلم باطری خودرو شما نیاز به تعویض پیدا می کند.

2-چگونه می توان اصالت یک باطری را تشخیص داد؟

به طور معمول اگر باطری گارانتی داشته باشد یا اینکه بر روی آن تاریخ حک شده را مشاهده کنید این موارد نشان از اصالت باطری خودرو است که در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید.

3-چگونه می توان از شرایط گارانتی باطری استفاده کرد؟

در همه شهرها به طور معمول نمایندگی باطری خودرو است و شما در صورت خراب بودن باطری می توانید از خدمات پس از فروش باطری بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس با امداد خودرو