امداد خودرو آسیا سنتر در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو آسیا سنتر

تهرانپارس، خیابان وفادار شرقی، بعد ازدو راهی رهبرو بهشتی، پلاک 4 تعمیرگاه آسیاسنتر

امداد خودرو آسیا سنتر

وظایف امداد خودرو جاده ای

امداد خودرو آسیا سنتر » امداد خودرو » وظایف امداد خودرو جاده ای
وظایف امداد خودرو جاده ای
tow truck with car 63008 66 1 1 e1689463094321
امداد خودرو جاده ای به شما کمک می کند تا در صورت پنچری لاستیک زاپاس خود را عوض کنید. تقریباً هرگونه سرویس لاستیک را در صورت نیازدر محل انجام میدهد.همچنین شامل خدمات دیگری شامل راه‌اندازی سریع باتری خودرو، سرویس باتری، یا یدک‌کشیدن خودرو به مرکز تعمیرات خودرو میباشد.

مزایای کمک های جاده ای(امداد خودرو) چیست؟
این را تصور کنید: شما در حال رانندگی در جاده هستید و ماشین شما خراب می شود. شما نمی دانید چه کاری انجام دهید و نمی توانید خودتان مشکل را حل کنید. شبیه یک کابوس است؟ لازم نیست که باشد! می تواند خیالتان راحت باشد و بدانید که کمک, فقط یک تماس تلفنی باامداد خودرو کنار جاده ای فاصله دارد. در این پست وبلاگ درباره مزایای امداد خودرو جاده ای و اینکه چرا باید آن را به بیمه نامه خودروی خود اضافه کنید، صحبت خواهد شد.

امداد خودرو جاده ای چیست؟
خدمات امدادخودرو جاده ای اسیا سنتر

امداد جاده ای خدماتی است که به رانندگان ,هنگام گیر افتادن در کنار جاده کمک می کند. بسیاری از مراکز امداد خودرو این خدمات را ارائه می دهند، از جمله حمل خودرو,  امداد باتری وامداد قفل, سوخت رسانی,پنچرگیری و تعویض لاستیک و غیره. با مراکز امداد خودرو  تماس بگیرید تا ببینید کدام خدمات را ارائه می دهند.

خدمات امدادخودرو جاده ای چیست؟
خدمات بسیاری وجود دارد که امدادخودرو جاده ای می تواند به رانندگان ارائه دهد. خودروهای  یدک کش اغلب به ابزارهایی برای رسیدگی به مشکلات مختلف کنار جاده مجهز هستند. این خدمات درمراکز اعزام یدک کش متفاوت است، بنابراین هر زمان که به هر یک از مشکلات زیر نیاز داشتید، حتما با مراکز امداد خودروی آسیا سنتر تماس بگیرید:

سوخت رسانی
اگر بنزین خودروی شما تمام شود و در بزرگراه گیر افتاده اید، می توانند سوخت کافی برای شما بیاورند تا شما را به نزدیک ترین پمپ بنزین برسانند.

حمل خودرو
اگر ماشین شما خراب شده است و نمی توان با  آن  رانندگی کرد، یک یدک کش آن را به نزدیکترین تعمیرگاه مکانیکی می برد. این سرویس می تواند در قیمت پوشش امداد جاده ای لحاظ شود.

امدادباتری

اگر باتری ماشین شما تمام شده است، مرکز امداد خودرو ما می تواند به شما یک امداد سریع ارائه دهند تا بتوانید به جاده برگردید.

امدادقفل
قفل خودکار ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. اگر بیرون از ماشین خود در یک منطقه ناآشنا قفل شده باشید یا اگر بیرون تاریک باشد، احساس ناامنی به شما دست خواهد داد. اگر کلیدهای خود را در داخل خودرو قفل کرده اید، امداد خودروی آسیا سنتر می تواند به شما کمک کند تا به وسیله نقلیه خود بازگردید.ما تیم کارشناس را با ابزار قفل می فرستیم تا شما را به جاده برگرداند.

تعویض لاستیک
اگر لاستیک شما پنچر شده است، خدمات اضطراری کنار جاده می تواند به شما کمک کند تا دوباره حرکت کنید. تیم ما می توانند لاستیک پنچر شما را عوض کرده یا پنچر گیری کنند . اگر نتوانند آن را در محل تعمیر کنند، می توانند شما را برای تعمیر به مجتمع تعمیرگاهی آسیا سنتر, یدک بکشند.

اگر ماشین شما در گل یا برف گیر کرده است، تیم امداد خودرو جاده ای, می تواند آن را با جرثقیل, بیرون بکشد. 

کمک های کنار جاده ای چگونه میتوانند مفید باشند؟
دلایل زیادی وجود دارد که کمک های جاده ای برای یک راننده مفید است، که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات سریع
یکی از مزایای اصلی امداد خودرو جاده ای کمک گرفتن سریع است. وقتی ماشین شما خراب می شود، نمی خواهید ساعت ها منتظر بمانید تا کامیون یدک کش برسد. با امداد خودرو جاده ای آسیا سنتر، به محض تماس، پشتیبانی در راه است.

تنوع خدمات
کمک های امداد خودرو جاده ای معمولاً شامل خدمات مختلفی مانند یدک کشی، تحویل گاز و امداد باتری می شود. این بدان معنی است که شما می توانید بدون توجه به مشکل، کمک مورد نیاز خود را دریافت کنید.

آرامش خاطر
در نهایت، بهترین مزیت امداد خودرو جاده ای ,آرامش خاطر است. اگر مشکلی پیش بیاید، می دانید که لازم نیست نگران باشید – کمک در راه است. دانستن این که کمک , تنها با یک تماس تلفنی فاصله دارد، می تواند به شما اعتماد به نفس را بدهد تا به جاده باز گردید.

آیا پوشش امداد جاده ای جزء بیمه خودرو است؟
پوشش امداد جاده ای معمولاً یک پوشش اضافی در بیمه خودرو است، اما به بیمه نامه خودروی شما بستگی دارد. حتماً با بیمه‌گر خود مشورت کنید تا ببینید آیا آنها طرحی برای کمک‌های جاده‌ای ارائه می‌دهند و شامل چه خدماتی می‌شوند.

همین امروز با متخصصان تماس بگیرید!
اگر در بزرگراه گیر افتاده اید و به امداد خودرو جاده‌ای نیاز دارید، در تماس با امداد خودرو آسیا سنتر تردید نکنید. ما خدمات مختلف کمک‌های کنار جاده‌ای را برای کمک به شما برای بازگشت به جاده ارائه می‌کنیم، از جمله تحویل سوخت، تعویض لاستیک، خدمات قفل، امداد باتری و خیلی خدمات دیگر…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس با امداد خودرو