امداد خودرو آسیا سنتر در سراسر ایران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است.

امداد خودرو آسیا سنتر

تهرانپارس، خیابان وفادار شرقی، بعد ازدو راهی رهبرو بهشتی، پلاک 4 تعمیرگاه آسیاسنتر

امداد خودرو آسیا سنتر

امداد خودرو بی ام و BMW

امداد خودرو آسیا سنتر » امداد خودرو بی ام و BMW
امداد خودرو بی ام و در تهران

کلیه خدمات امداد خودرو بی ام و توسط شرکت آسیا سنتر ارائه می شود. حتما میدانید که خودرو بی ام و جزء بهترین خودرو ها و لوکس ترین خودرو ها به حساب می آیند. از طرف دیگر این خودرو دارای کلاس های مختلفی می باشند که هر کدام از آنها دارای آپشن های مختلفی نیز می باشند. توصیه می کنیم اگر قصد خرید خودرو های لوکس را دارید این خودرو را انتخاب کنید. از طرف دیگر این امکان وجود دارد که خودرو بی ام و دچار نقص فنی شود که در این زمان لازم است با امداد خودرو BMW تماس حاصل کنید.

 

شماره تماس امداد خودرو بنز

09121441224

 

خدمات امداد خودرو بی ام و  در تهران

گاها ممکن است خوردو بی ام و شما به دلایل مختلفی دچار نقص فنی شود. ناگفته نماند که خدمات امداد خودرو بی ام و شامل چندین مورد نیز می شود. بنابراین در صورت موارد زیر از خدمات امداد خودرو بی ام و استفاده کنید. این خدمات در بسیاری از کشورها در دسترس است و به مشتریان ارائه می‌شود. در زمان بروز مشکلات فنی یا حوادث در جاده، این خدمت به شما کمک می‌کند.

 • تمام شدن باتری خودرو: باطریساز سیار در تهران یکی از خدمات امداد خودرو بی ام و است. برای راه‌اندازی مجدد خودرو در صورت خاموش شدن باتری، تکنسین‌های امداد خودرو به محل شما می‌آیند.
 • کمک رسانی در مورد خرابی فنی: در بعضی از موارد ممکن است نقص فنی باعث توقیف خودرو شود در صورت بروز خرابی فنی در خودرو، تکنسین‌های متخصص بی ام و می‌توانند تعمیرات اولیه را در محل حادثه انجام دهند. اگر نیاز به تعمیرات جدیدتر باشد. در این شرایط می توانید از خدمات تعمیر خودرو در محل در تهران استفاده کنید.
 • تعویض لاستیک: پنچرگیری سیار نیز یکی دیگر از خدمات امداد خودرو است. اگر لاستیک خودرو شما پانچ شود یا مشکلی داشته باشد، تکنسین‌های امداد خودرو می‌توانند لاستیک را تعویض کنند.
 • تأمین سوخت: اگر سوخت خودرو شما تمام شود، امداد خودرو بی ام و می‌تواند به شما سوخت تأمین کند تا بتوانید به ایستگاه سوخت نزدیکتر بروید.
 • باز کردن درب خودرو: از دیگر خدمات امداد خودرو bmw می توان به امداد قفل و سوئیچ اشاره کرد. این احتمال وجود دارد که کلیدهای خودرو در داخل قفل شده باشند و شما از دسترسی به داخل خودرو محروم شده‌اید، در این زمان می توانید از امداد خودرو برای باز کردن درب کمک بگیرید.
انواع خدمات امداد خودرو بی ام و در تهران
کلیه خدمات امداد خودرو بی ام و

 

شماره تلفن امداد خودرو بی ام و BMW در تهران

امداد خودرو بی ام و به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات امداد جاده ای می پردازد. فرقی نمی کند که در چه ساعتی خودرو بی ام و شما دچار مشکل شده و نیاز به کمک داشته باشید؛ شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن امداد خودرو بی ام و 09121083686 تماس بگیرید. مجموعه ما تمامی مناطق تهران را پوشش می دهد و می توان ایمنی و سلامت خودرو را برای شما عزیزان به ارمغان آورد. با اعتماد به امداد خودرو بی ام و آسیا سنتر، تجربه خوبی را از دریافت خدمات امدادی خودرو خواهید داشت. پس از این که با شماره امداد خودرو BMW تماس گرفتید، نیروهای ما در اسرع وقت خود را لوکیشن شما می رسانند.

 

تعمیر کار و مکانیک سیار در امداد خودرو بی ام و  در تهران

گاها ممکن است خودرو شما در محل سکوت یا محل کارتان خراب شود  از این رو می توانید با تعمیر کار و مکانیک‌های سیار خودرو بی ام و جهت تعمیر خودرو تماس حاصل کنید ناگفته نماند که مکانیک سیار خودرو بی ام و جهت تعمیر خودرو به مکانی که خودرو متوقف شده، می روند. خدمات تعمیر و نگهداری را ارائه می‌دهند. برخی از مکانیک‌های سیار همچنین می‌توانند در موقعیت‌های اضطراری مانند خرابی در جاده یا تصادفات به شما کمک کنند. همچنین راه های زیادی برای پیدا کردن مکانیک سیار بی ام و وجود دارد از جمله می توان به استفاده از برنامه ها و وب سایت های اختصاصی نیز اشاره نمود.

یدک کش و حمل انواع خودرو بی ام و در تهران

همانطور که در بالا بیان شد، ممکن است خودرو شما به دلایل مختلفی از جمله مشکلات فنی، مشکلات باتری دچار نقص فنی نیز شود و منجر شود که خودرو شما از حرکت باز ایستد در این زمان می توانید با یدک کش تماس حاصل کنید و موقعیت جغرافیایی خود را به آن بگویید تا خودرو شما را توسط یدک کش حمل و به نمایندگی مجاز انتقال دهد.

سرویس دوره ای ماشین در امداد خودرو بی ام و BMW در تهران

همانطور که میدانید برای تمامی خودرو ها باید سرویس دوره ای به طور منظم و دقیق انجام شود. انجام به موقع این سرویس ها سبب حفظ نگهداری و عملکرد بهتر خودرو نیز می شود. سرویس دوره‌ای بی ام و معمولاً شامل تعویض روغن موتور، تعویض فیلترها، بررسی سیستم های مختلف مانند سیستم برقی، ترمز ها و بازدید چرخ ها نیز می باشد. ناگفته نماند که سرویس های دوره ای خودرو بی ام و ممکن است بنا به سال ساخت و مدل خودو نیز متفاوت باشد.

سرویس دوره ای خودروهای بی ام و

باطریساز سیار خودرو بی ام و

از دیگر مشکلاتی که ممکن است با آن در خودرو مواجه شویم سیستم الکتریکی خودرو نیز می باشد در بعضی از مواقع ممکن است باتری خودرو شمال ضعیف یا خالی شئده باشد که در این زمان می توانید از باطریساز سیار خودرو کمک بگیرید و توسط باطری ساز، باتری شما را شارژ و سپس خودرو شما را راه اندازی می کند.

مکانیک سیار بی ام و در تهران

از دیگر خدمات امداد خودرو بی ام و BMW در تهران می توان به اعزام مکانیک سیار اشاره کرد. در صورتی که خودروی شما در هر کجایی به صورت ناگهانی دچار خرابی شد، دیگر جای نگرانی وجود ندارد. چرا که آسیا سنتر در هر از کجایی از تهران بزرگ، همراه شماست. تنها کافیست بعد از وجود مشکل خودرو با ما تماس بگیرید. تیم مکانیک سیار متخصص آسیا سنتر در مدت زمان کوتاهی خود را به محل شما رساند و با دانش فنی خود، ماشین شما را به بهترین شکل ممکن مکانیکی می کنند.

هزینه امداد خودرو بی ام و

باید بگوییم که هزینه امداد خودرو به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد از جمله نوع خرابی یا نقص خودرو، نوع خدمات و موقعیت جغرافیایی نیز بستگی دارد هم چنین لازم است بدانید که هزینه امداد خودرو بی ام و ممکن است در قالب یک عضویت یا پکیج باشد که به صورت سالانه یا ماهیانه پرداخت می‌شود و شامل خدمات مشخصی مانند تعمیرات خودرو در محل، کمک به راه‌اندازی خودرو، تعویض باتری و جابجایی خودرو است. در صورت عدم عضویت، هزینه خدمات ممکن است براساس نوع خدمت و زمان و مسافت مورد نظر تعیین شود.

تعمیر خودرو BMW در محل

از دیگر خدماتی که خودرو بی ام و به مشتریان ارائه می دهد، تعمیر آن در محل می باشد. این تیم با تجهیزات کامل خود را به موقعیت جغرافیایی شما می رساند و علت نقص را بررسی میکنند این خدمات شامل تعمیرات عمومی، تعویض قطعات، رفع اشکالات الکتریکی و الکترونیکی، سرویس‌های دوره‌ای و سایر خدمات نگهداری و تعمیرات است.

 

امداد خودرو بی ام و در تهرانپارس

از آنجایی برای خودرو بی ام و در سطح کشور چندین نمایندگی مجاز قرار داده اند یکی از امداد خودرو بی ام و در تهرانپارس می باشد که تمامی خدمات لازم را برای امداد خودرو BMW را داراست. توصیه  می کنیم در صورت خرابی خودرو خود با امداد خودرو بی ام و در تهران پارس تماس حاصل کنید. مجموعه ما در این منطقه واقع شده است. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره امداد خودرو در تهرانپارس تماس بگیرید و از مشکل خودرو خود را در کم ترین زمان ممکن حل کنید.

امداد خودرو بی ام و در تهرانپارس

تعمیرانواع خودرو بی ام و

لازم است بدانید که تعمیر خودرو بی ام و شامل چندین مورد می شود. از جمله می توان به تعمیرات عمومی مانند سرویس دوره ایف  تعمیرات مکانیکی، تعمیرات الکترنیکی و بدنه نیز می باشد در صورت خرابی تمامی موارد قید شده می توانید با امداد خودرو بی ام و تماس حاصل کنید.

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در مقاله درباره امداد خودرو بی ام و بیان شد پی بردیم که در صورت خرابی هر گونه خودرو BMW می توانید با امداد خودرو بی ام و تماس حاصل کنید. توصیه میکنیم که حتما سرویس های دوره ای خودرو را به موقع انجام دهید. شما می توانید برای بهره مند از خدمات امداد خودرو هیوندا، مزدا، امداد خودرو بنز و سایر خودروهای وارداتی با ما تماس بگیرید. مجموعه به ارائه خدمات امداد خودرو کرمان موتور نیز می پردازد.

سوالات متداول

 1. سرویس دوره ای خودرو بی ام و شامل چیست؟
  سرویس دوره ای شامل تعویض روغن موتور، فیلتر روغن ، تست ترمزها و بررسی لاستیک های خودرو می باشد.
 2. انواع خدمات امداد خودرو بی ام و شامل چیست؟
  انواع این خدمات سرویس دوره ای، خدمات فنی، سیستم الکتریکی و تعمیرات بدنه نیز می باشد.
Phone icon
تماس با امداد خودرو